Головна kultura У “Родославі” заявляють про фінансову кризу, а голова облради цитує Черчилля

У “Родославі” заявляють про фінансову кризу, а голова облради цитує Черчилля

233
0

Замість прогнозованих 390 тис. грн доходу від концертів у коронавірусний рік ансамбль “Родослав” заробив лише 60 тис. грн.

Про фінансову кризу розповіла керівниця КП “Фольклорний ансамбль національного обряду “Родослав” Ольга Хмельницька під час зустрічі з головою облради:

“Планували заробити концертами 390 тис. грн, а по факту зароблено лише трохи більше 60 тисяч. Що стосується оренди, договір переукладено і  сума становить 1 грн. Тому наразі в оренді питань немає. Проте, зі змінами у законодавстві є питання, що будуть з Нового року”.

Хмельницька повідомила про варіант приєднання КП ансамблю до обласної філармонії ім. Ріхтера. Адже ансамбль не може вийти на самоокупність через відсутність концертів. Однак колектив проти.

“Володимир Федоренко нагадав присутнім слова відомого британського державного діяча XX століття Вінстона Черчилля: «Якщо ми економимо на культурі, то за що ми воюємо?», а також запевнив, що обласна рада підтримає колектив”, – повідомляє пресслужба облради.

Попри те, що керівник ансамблю повідомила про вирішення ситуації з орендою за 1 грн, Федоренко зазначив:

“Якщо колектив працює, є концертна програма, а питання лише в грошах, ми вирішимо питання по оренді! Це вам допоможе і зменшить вже певний прес. А далі будемо шукати шляхи вирішення іншого питання. Можливо варто зробити перехід із підприємства в установу. Я дам доручення фахівцям і вони відпрацюють можливі варіанти!”.

Крім роботи над фінансовими питаннями, “Родослав” планує також оновити репертуар.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here