Головна Події На “Пісенний Спас” виділили понад 700 тис. грн із бюджетів

На “Пісенний Спас” виділили понад 700 тис. грн із бюджетів

561
0

742 тис. грн виділили із бюджетів на організацію та проведення Фестивалю “Пісенний Спас” у Житомирі, який відбудеться 17-19 вересня.

Про це повідомила  співачка та організатор фестивалю  Ірина Шинкарук:

“На заходи, що відбуваються на фестивалі, ми отримуємо фінансування від Міністерства молоді та спорту – 405 тисяч, від міста – 300 тисяч, від області – 37 тисяч. Інші кошти – це кошти спонсорів та партнерів, а також наші власні гроші”.

“Перший житомирський” запитав організаторів, у якому форматі буде фестиваль, якщо із наступного тижня можуть ввести “жовту” карантинну зону, в якій під обмеження потрапляють насамперед масові заходи.

“Не думаю, що карантин якось вплине на конкурс. Ми проведемо його з усіма рекомендаціями, люди будуть в масках та на відстані один від одного. До речі, ми виготовили власні маски з логотипами фестивалю, всі бажаючі зможуть отримати”, – відповіла Шинкарук.

Другий тур конкурсу відбудеться 17-19 вересня в літньому театрі “Ракушка”, де змагатимуться 35 виконавців. 

“До другого туру увійшли також співаки з Донбасу та Луганщини. Цьогоріч у конкурсі візьмуть участь  виконавці з-закордону, зокрема з Індії, Палестини, та Індії”, – розповіла організаторка.

Хедлайнером фестивалю стане гурт “Друга ріка”. Також презентують рушник з автографами учасників, який уже п’ятий рік вишиває майстриня Інна Завалюнюк.

“Рушник має довжину 14 метрів на ньому міститься автографи всіх учасників фестивалю за всі роки – це понад  80 автографів”, – говорить майстриня. 

Згідно програми 17 та 18 вересня у Житомирському академічному театрі ляльок на Михайлівській буде конкурс молодих виконавців, майстер-класи та тренінги від зіркових гостей журі, концерти та творчі зустрічі.  

19 вересня в літньому театрі о 16:00 відбудеться нагородження учасників, та концерт виконавців. Вхід – безкоштовний. 

О 19:00 гала-концерт фестивалю за участі переможців, зіркових гостей та хедлайнера. Вхід туди платний.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here