У Житомирському ліцеї діти заспівали «Щедрик» Леонтовича

445
0

У Житомирському Ліцеї № 3, діти з початкових класів виконали відомий на весь світ «Щедрик» композитора Миколи Леонтовича. Саме в цей день, 13 лютого він народився, тому ліцеїсти та викладачі таким чином вирішили нагадати про Миколу та його діяльність.

Послухати переливання голосів та музики під час виконання «Щедрика» змогли відчути кожен, хто був присутній. Співали діти біля ялинки на першому поверсі ліцею.

“Наш виступ сьогодні присвячений до дня народження відомого українського композитора Миколи Леонтовича. І як тільки діти дізналися, що у них є можливість долучитися до співу, вони це зробили з великим задоволенням, так як ми знаємо, що “Щедрик” це одна з найулюбленіших різдвяних пісень нашої дітвори. І під час підготовки до сьогоднішнього дійства, я дуже часто чула як дітки розповідали про те, що минулого року вони чули виконання щедрика різними мовами саме в тих країнах, в яких вони перебували. І ще раз переконалася в тому, що “Щедрик” це можливо пісня не лише для українського народу, що ці чарівні ноти, вони об’єднують нас на весь світ. Ми хочемо, щоб всі пам’ятали, хто такий Микола Леонтович, і щоб знали, скільки він вклав свого часу. Ми навіть дітками, коли готувалися до сьогоднішнього дня і розповідали про те, що свого часу це ця пісня, вона дуже вони комісію зіграла. Вона була включена до виступу капели, яка за кордоном давала концерти в Європі в той час, коли вирішувалася доля нашої України”, – розповіла вчителька початкових класів, Юлія Давиденко.

Previous articleБарахолка на Хлібній у Житомирі: чим торгують. ФОТО
Next articleУ Житомирі чоловік вихопив з рук перехожого телефон та обіцяв повернути за винагороду: поліція завершила розслідування крадіжки

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here