Home Гроші Барахолка на Хлібній у Житомирі: чим торгують. ФОТО

Барахолка на Хлібній у Житомирі: чим торгують. ФОТО

8170
0

“На кожен товар знайдеться свій покупець” – це твердження цілком описує асортимент того, що пропонують придбати на так званій барахолці у Житомирі, яка стихійно розташувалася по вулиці Хлібній.

Тут є все: від дрібних деталей, гудзиків, листівок, монет, дитячих іграшок або іграшок на ялинку різних періодів, наборів інструментів, книг і до посуду, фарфорових статуеток, зокрема зустріти можна навіть копію “бородянського півника”, прикрас, предметів одягу, взуття, раритетної фототехніки, побутової техніки, кухонного приладдя, годинників, медалей, орденів тощо.

Одні купують, інші – продають. Хтось – нажите роками майно, яке нині не використовується чи “вийшло з моди”, а хтось – займається перепродажем. У кожного – свій інтерес. Багато цікавого для себе можуть знайти колекціонери.

Пан Володимир має “точку” навпроти ветеринарної аптеки. Виходить зі своїм “добром” сюди вже багато років. Влітку 72-річний чоловік більше часу проводить за роботою на дачі, а взимку – на ринку.

“Великих заробітків нема, але на хліб вистачає”, – додає він.

По сусідству від нього за кілька метрів через дорогу ще одна пані запрошує придбати робочі рукавиці та прихватки для кухні. Все шиє та оздоблює самотужки. Матеріал – переважно джинс, купує у секонд-хенді у вигляді готових виробів. Поки на ринку, часу не гає – розпорює шви у джинсах, від’єднує кишені. З цієї тканини вдома шитиме нові рукавиці. Також в’яже тепле взуття. У зимову пору це якраз ходовий товар.

Речі на барахолці в абсолютно різному стані – є нові, вживані речі або такі, що потребують ремонту. Ціна теж відповідна, але завжди можна сторгуватися.

Юлія Демусь

Previous articleВ Житомирській області регулюватимуть чисельність хижих та шкідливих тварин, – ОВА
Next articleУ Житомирському ліцеї діти заспівали «Щедрик» Леонтовича

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here