Home Люди 19 викликів за добу на номер “101”

19 викликів за добу на номер “101”

Упродовж минулої доби рятувальники здійснили вісім виїздів на гасіння пожеж, п’ять на проведення аварійно-рятувальних робіт та залучалися на ліквідацію наслідків дорожньо-транспортної пригоди тощо. Зокрема, о 19:27 рятувальники залучалися на проведення аварійних робіт по діставанню корови з колишньої пожежної водойми. Подія сталася на Любарщині у с.Пединки. Води у ямі вже не було, але її глибина біля трьох метрів. Крім того, була загроза, що тварина наштрикнеться на арматуру, що стирчала там. Аби уникнути цієї небезпеки, фахівці ДСНС зрізали її. На допомогу рятувальникам прийшли селяни, а місцевий фермер надав навантажувач. Спільними зусиллями вони прибрали навантажувачем землю з плит, якими обкладена колишня водойма і заважали порятунку, та зняли ці плити. Після цього обв’язали корову мотузками та витягнули її на поверхню, де на неї очікувала схвильована господарка. 

Також цього ж вечора рятувальники залучалися на ліквідацію наслідків дорожньо-транспортної пригоди за участю двох легковиків, що сталася у с.Березина Глибочицької територіальної громади Житомирського району. На місця з’ясувалося, що необхідно деблокувати трьох постраждалих з однієї автівки. Аби допомогти їм, рятувальники розтиснули дві двері та допомогли вийти одній із постраждалих, ще двох вони дістали ношами та передали медикам. 

Крім того, о 00:12 бійці ДСНС виїжджали на гасіння господарської будівлі, що зайнялась у с.Городське Старосілецької територіальної громади Житомирського району. По прибуттю було встановлено, що дерев’яний сарай вже повністю охоплений вогнем. Також з’ясувалося, що на горищі будівлі в тюках зберігається сіно. Крім того, існувала загроза поширення полум’я на дерев’яний будинок. 

Пожежу ліквідовано о 02:15. Внаслідок події травмованих та загиблих немає. Вогнем знищено покрівлю господарської будівлі, 5 т сіна та пошкоджено веранду житлового будинку. Причина пожежі встановлюється фахівцями.