Home Люди Блогерка із Житомирщини Раїса Павленко святкує 86. ФОТО

Блогерка із Житомирщини Раїса Павленко святкує 86. ФОТО

712

Раїса Павленко з Житомирщини активно веде Інстраграм, розповідає на своїй сторінці про урожай, квіти, котів, побут та ділиться життєвою мудрістю.

Блогерка-пенсіонерка 18 вересня святкує 86 років.

Як у багатьох топових інстаграмниць, сторінку Раїси веде помічниця. У випадку пенсіонерки, це її онука Ірина Павленко.

“Сторінка в інстаграмі – це як сімейний щоденник життя Раї. Багато її фото зберігалися на різних телефонах, а в тут вони просто зібрані в одному місці і не треба довго шукати. Рая любить увагу. Коли я зачитую коментарі, які їй адресують, чи повідомлення, або просто кажу, що ось стільки тисяч переглядів у відео за її участю, вона розпливається в посмішці, «цвіте і пахне», бажає  всім «щастя, здоров’я, щоб дожили до її років і щоб ходили»….

Рая сама приходить і каже, щоб я бігом сфотографувала її біля вазона, який цвіте, біля квітів, у саду, з котиками, собачками, урожаєм. Все виключно з першого дубля, а якщо  щось і не вдалося, то це ж життя. Нам не потрібно все ідеально, нам потрібно справжнє”, – розповідає онука Ірина Павленко.

Раїса дуже любить фотографуватися, співати, жартувати, доглядати за квітами, читає книжки, порається по господарству, ходить по гриби, розповідає про своїх синів та онуків, знайомить із домашніми улюбленцями, дегустує кулінарні новинки, бере участь у благодійних заходах, демонструє архівні світлини. 

Дотепні і мудрі відео переглядайте на її сторінці, підписуйтеся за лінком: https://www.instagram.com/raya_beliy_lebed/ 

Цікаво про життя жінки і чому у 85 вирішила завести сторінку в інстаграм, читайте у матеріалі: 85-річна блогерка Раїса Павленко з Житомирщини активно веде Інстаграм

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here