Головна sport Кінний клуб “Щаслива підкова”: Шлях від Харкова до Житомира

Кінний клуб “Щаслива підкова”: Шлях від Харкова до Житомира

514
0

Анна Шульга – харків’янка, яка переїхала до передмістя Житомира разом зі своєю сім’єю та кінним клубом рік тому через постійні обстріли її рідного Харкова російськими військами. Вона розповідає що найважче тоді було з кормами. Кожен день виникало питання кормів та зміни графіку. Тоді на Харківщині з третьої години дня діяла комендантська година згадує жінка.Коней забирали з вулиці і закривали у стійлі. Тваринам було надзвичайно важко впоратися з цією ситуацією, оскільки вони не звикли так довго стояти на одному місці. Анна розпочала свою роботу в кінному клубі у Харкові в 2010 році. Основними напрямками клубу були підготовка дітей до спортивних змагань та іпотерапія. Після переїзду до Житомира кінний клуб “Щаслива підкова” поступово відновлює свою роботу, розширює стайню та продовжує працювати з дітьми.

“Потрохи стаємо і тут на цей шлях. З 2011 року я займаюся іпотерапією. Тут знайшли мене декілька благодійних організацій, які запропонували мені співпрацю. Робота з дітьми з інвалідністю. У нас з’явилася можливість організувати табори, де ми можемо прийняти близько 20 дітей. Ми розглядали декілька областей, зокрема Тернопільську та Хмельницьку. Але коли ми потрапили сюди, і я вже бачила, де мої і які коні стоять, то я подумала, що це місце, де мені хотілося б залишитися. Сюди ми переїхали, і у нас залишилося лише 7 коней. Сюди ми перевезли всіх. Потім декілька коней ми продали, щоб закупити корм. Деяких коней нам подарували з Одеської області, бо там власники не могли утримувати їх. А тут вони в безпеці, є вигул та інші тварини. І так, ми вже доросли до 24 голів.”

Жінка розповідає щоб займатися цією справою її мало любити, це стиль життя.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here