Підсумки результатів молодіжок “Полісся” у сезоні 2023/24

47

21 червня у Житомирській міській раді провели засідання, де відзвітували про роботу СДЮСШОР з футболу “Полісся” за підсумками навчального року 2023-2024. Мова йшла про 4 основні команди академії вікових категорій від U-14 до U-17.

Так, команда вікової групи до 14 років тренерів Віктора Шиманського та Володимира Мухіна зайняла перше місце в своїй групі на чемпіонаті ДЮФЛУ та, зігравши стикові матчі, увійшли до 16-ки кращих команд України. Також вихованці взяли участь у всеукраїнському турнірі Utmost Cup, де посіли 4 місце. Також першими у своїх групах стали футболісти, які грають в командах U-16 та U-17.

Представники категорії U-15 під керівництвом Дмитра Тосіча та Андрія Лисенка зайняла 2-ге місце в своїй групі на чемпіонаті ДЮФЛУ сезону 23/24 та, зігравши стикові матчі, також стали однією з 16 найсильніших команд України.

Окрім цього, гравці з “Полісся U-17” грали у чвертьфіналі чемпіонату з академією донецького “Шахтаря”, однак мінімально поступились.

За загальним командним заліком представники СДЮСШОР “Полісся” в своїй групі зайняли перше місце та вийшли до Еліт ліги чемпіонату ДЮФЛУ.

Також в минулому році у Житомирі створили дівочу команду U-15, яка змагалась в обласному чемпіонаті ДЮФЛ, а також у складі жіночої команди ФК “Полісся” вихованки СДЮСШОР боролись за чемпіонство в Першій лізі України у своїй гендерній категорії.

Разом з тим, під час заходу вихованців та тренерів команди U-17 було нагороджено почесними подяками в честь їхнього випуску з академії.

Перший Житомирський теж став свідком цієї події та поспілкувався з гравцями і директором СДЮСШОР “Полісся” про їхні перспективи. Детальніше про це дивіться у нашому відеоматеріалі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here