У Центрі дитячої творчості працює безкоштовний гурток з програмування та комп’ютерної графіки для дітей

36

У Житомирському міському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді діти мають змогу безкоштовно відвідувати гуртки з програмування та комп’ютерної графіки. Там, зокрема, вихованців навчають створенню анімованих зображень, листівок чи навіть коротких мультфільмів.

Про це Першому Житомирському розповіла одна з викладачок Центру Галина Шостачук.

Відувати, до прикладу, гурток з “Основ інформаційних технологій з елементами англійської мови” можуть діти з 9 до 12-річного віку, а от безпосередньо “Комп’ютерна графіка” та “Програмування” розраховані для більш дорослих учнів (12-14 років та 14-16 років відповідно).

На заняттях з “Комп’ютерної графіки” вихованців знайомлять із основами роботи графічного дизайнера, веб-дизайнера програміста, навчають працювати з програмами для редагування та створення зображень, відео та 2D-анімацій.

А от тих, хто відвідує гурток з “Програмування” навчають вже більш складним речам: написанню та налаштуванню програмних кодів, роботі зі скриптами чи системою управління базами даних.

Журналісти нашого інформаційного порталу навідались до закладу, поспілкувались, зокрема, і з учнями, та запитали у них, наскільки їм цікаво, та чи важко дається вивчення предметів. Детальніше про це дивіться у нашому відеоматеріалі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here