Home Гроші Житель Довбиської громади може сісти за ґрати на 10 років за дилерство

Житель Довбиської громади може сісти за ґрати на 10 років за дилерство

360
0

Поліція завершила досудове розслідування щодо 29-річного жителя Довбиської громади, який розповсюджував психотроп у Звягельському район.

З’ясувалось, що чоловік отримував оптові партії заборонених речовин через чат-бот, адміністратор якого залишав психотропи у певних місцях та скидав йому координати. Потім обвинувачений розфасовував наркотики по дозах, і розкладав «закладки» на вулицях м. Звягеля та поблизу лісових насаджень, а фото з координатами відправляв «роботодавцеві».

За кожну «закладку» чоловікові обіцяли 70 гривень. Однак, в один день діяльність чоловіка припинили поліцейські. Причетного зупинили поблизу райцентру. У нього вилучили пакунок із психотропами та сім десятків порожніх зіп-пакетів для фасування. Окрім того, заборонені речовини поліцейські вилучили й зі сховків – 42 дози наркотовару.

Слідчі Звягельського райвідділу поліції оголосили чоловікові про підозру у незаконному виробництві, виготовленні, придбанні, зберіганні, перевезенні, пересиланні чи збуту наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів. 30 листопада обвинувальний акт було скеровано до суду.

За такі дії обвинуваченому загрожує позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна.

Previous articleЖитомирська область на 3-ому місці за кількістю працевлаштованих людей з інвалідністю
Next articleВикликати екстренні служби в Україні тепер можна за єдиним номером

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here