Home Здоров'я Житомирська область на 3-ому місці за кількістю працевлаштованих людей з інвалідністю

Житомирська область на 3-ому місці за кількістю працевлаштованих людей з інвалідністю

499
0

За кількістю зареєстрованих у службі зайнятості людей з інвалідністю, Житомирська область у цьому році займає друге місце в Україні після Львівщини. Допомоги у працевлаштуванні потребували 2151 житель області з інвалідністю, з яких 84 учасники бойових дій і 75 внутрішньо переміщених українців, – повідомляє Житомирська обласна служба зайнятості.

Однак за кількістю тих, хто зміг знайти роботу, ми – треті.

“Для 394 людей з вадами здоров’я була знайдена робота. Це – третій результат серед областей країни з працевлаштування цієї категорії пошукачів роботи. Окрім Львівщини, кращі можливості для інтеграції людей з інвалідністю у суспільне життя має також Дніпропетровщина”, – пишуть у службі зайнятості.

Люди з інвалідністю користувались також іншими послугами служби працевлаштування. Майже всі з них цьогоріч отримали профорієнтаційні послуги, 78 – проходили навчання перед працевлаштуванням, 25 – взяли участь у громадських або роботах тимчасового характеру, а 19 – отримали ваучери для оплати навчання у закладах освіти з актуальних нині професій та спеціальностей.

Станом на 1 грудня з допомогою служби зайнятості шукали роботу в області 504 людини з інвалідністю, для яких роботодавці подали 88 вакансій.

Previous articleМіська влада попереджає житомирян про погіршення погодних умов
Next articleЖитель Довбиської громади може сісти за ґрати на 10 років за дилерство

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here