Головна Місто 2 км забрудненої річки та десятки тисяч мертвих рибин: екологи рахують наслідки...

2 км забрудненої річки та десятки тисяч мертвих рибин: екологи рахують наслідки катастрофи на Тетереві

865
0

Понад 27,5 тис. екземплярів біоресурсів загинули на річці Тетерів унаслідок аварії на водоканалі та зливу сотень тисяч тонн нечистот у воду.

Такі дані зафіксували представники Екоінспекції упродовж 9-10 серпня.

Однак це лише офіційні дані за два дні. За інформацією депутатів, у перший день після скиду люди не знали про екокатастрофу збирали пакетами рибу, яка повипливала до берегів.

Читайте також: Із Тетерева на човнах виловлюють мертву рибу і раків. ВІДЕО

Така кількість біоресурсів загинула на 2 км забрудненої річки.

“09 серпня проведено обстеження водного дзеркала та берегової лінії річки Тетерів нижче скиду протяжністю близько 2 кілометрів (район ТОВ «Житомирський картонний комбінат).

За результатами обстеження і комісійного підрахунку  кількість загиблих водних біоресурсів становить 17 547 екземплярів.

За результатами обстеження 10 серпня  кількість загиблих водних біоресурсів становить 10 056 екземплярів. Розрахунки завданої шкоди, та всі матеріли будуть передані до правоохоронних органів”, – повідомили в Державній екологічній інспекції Поліського округу.

Нагадаємо, екоінспекція також заявила про те, що водоканал продовжує зливати неочищені стоки в Тетерів станом на 11 серпня, хоча перший насос на каналізаційній станції вже запустили.

Разом із тим водоканал показує нове обладнання, яке надійшло 11 серпня: німецькі насоси, чеські засувки, французький електромагнітний витратомір загальною кількістю 32 одиниці.

“Обладнання буде встановлено у впускній камері, будівлі фізико-хімічної очистки води, насосній станції зворотної промивки, гравітаційних фільтрах, насосній станції зворотної промивки, резервуарах, технічній будівлі та будівлі дозування реагентів, на вентиляторах промивних фільтрів”, – повідомляє водоканал.

Читайте такожНе дощ: Сухомлин назвав головну причину аварії на водоканалі

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here