Home Місто 26-річний десантник 95-ї бригади отримав важкі поранення та потребує допомоги

26-річний десантник 95-ї бригади отримав важкі поранення та потребує допомоги

165

Десантник 95-ї бригади Андрій Кирсанов 20 січня в зоні  АТО отримав важке поранення.

Про це в соцмережі повідомив боєць 95-ї бригади Валерій Логінов.

"Численні осколкові поранення грудної клітки справа, проникаюче осколкове поранення правої легені, осколкові поранення середньої черевної стінки, поранення правого передпліччя, правого стегна і правої гомілки. Осколкове поранення правої кисті, вирізана частина тонкого кишечника, – описує діагноз Крисанова Логінов.

– 2 березня хлопцеві має виповнитися 27 років і він служить у розвідці одного з батальйонів 95 аеромобільної бригади. Він на війні з 9 березня минулого року. До найтяжчого поранення в бою 20.01. 

У Краматорськ Андрія привезли з тиском 70/40, сильна крововтрата. Лікарі дивувалися, що взагалі доїхав.

Його військова епопея почалася з бойової тривоги, що підняла батальйон 9 березня. І перший бій поблизу Добропілля. Розвідувальні виходи, перший бойовий досвід. Це не забувається, це залишається в пам’яті на все життя. Потім в 20-х числах травня Андрій і ще 25 хлопців, десантувалися по-бойовому з вертольотів Мі-8 на обмежену майданчик, розташований між новим терміналом і гаражами. Для тих, хто не знає: бойове десантування проводиться з завислого в 2-3х метрах над землею вертольота. У бронежилеті і повному спорядженні. З особистою зброєю і нічого зайвого. На ворожій території. Хлопці не просто підтримували дії спецназу, вони працювали разом.

«Зачистили» старий і новий термінал, був жорсткий бій. Взяли територію під контроль і тримали її. Поки не прийшла команда. Дванадцять діб. Одні, без підтримки артилерії. Тільки з особистою зброєю і особистою мужністю. Перші «кіборги». Їм на зміну прийшла 93 бригада.

Військова стежка привела рядового Кірсанова на «Карачун», де він тримав оборону ще два місяці. Під постійними обстрілами сепаратистів. Поки не прийшов час штурмом повернути Слов’янськ. Потім бої за Ясиновату. Тоді зі складу 95-ї бригади загинуло два хлопці і ще четверо отримали поранення різного ступеня тяжкості. Потім бої за Тельманове.

У період Іловайського котла, Андрій у складі групи розвідників забезпечував відхід дрібних груп в районі Старобешеве. Знову дванадцять діб польового виходу, постійний маневр і загроза потрапити в засідки сепаратистів. В умовах переважаючою чисельністю нелояльного місцевого населення. Маючи ворогом, діючу в районі угруповання 331-го гвардійського парашутно-десантного полку. Того самого, з Костроми. Але наші хлопці вже мали досвід, вони вийшли без втрат, виконавши поставлене завдання.
Андрій провоював вісім з половиною місяців. За Україну, за кожного з нас. Сухі медичні терміни не відображають його дійсний стан. У нього роздроблені кистьові кістки, лікарям довелося буквально їх склеювати. Проникаюче осколкове поранення в черевну порожнину призвело до видалення частини кишечнику. Багато осколків ще залишаються в його тілі. Попереду багато операцій і реабілітацій".

Реквізити для надання допомоги:

Філія АТ "Укрексімбанк" в м. Житомирі,
Україна, 10014, м. Житомир, вул. Перемоги, 23
р/р 2600 401 521 8698, МФО 311324, код 39572250
картка Прибанк 5168 7423 4943 7693,

Приватбанк Валерій Логінов 5168 7423 4943 7693
Призначення платежу: Благодійна допомога військовим
ПриватБанк 4149 4378 3273 8528 (мама Кирсанова Валентина Євгенівна),

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here