Головна Політика В Житомирській ОДА шукають кандидата на посаду начальника освіти і науки

В Житомирській ОДА шукають кандидата на посаду начальника освіти і науки

105
0

Житомирська обласна державна адміністрація запрошує ініціативних та амбітних, з власним баченням розвитку освітньої галузі області людей до участі в конкурсі на заміщення вакантної посади начальника управління освіти і науки облдержадміністрації.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, стаж роботи за фахом у державній службі на керівних посадах чи на керівних посадах в інших сферах управління не менше п’яти років. Про це інформує прес-служба ОДА.

Згідно з чинним порядком щодо заміщення вакантних посад державних службовців, конкурсанти складають у письмовій формі іспит на знання Конституції України, Законів України «Про державну службу» та «Про засади запобігання і протидії корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень.

Документи для участі в конкурсі слід подати до 4 березня 2015 року включно. 

Інформацію щодо умов конкурсу та умов оплати праці, конкретних функціональних обов’язків можна отримати в кадровій службі за телефонами: (0412) 47-50-29, 47-50-25, 47-50-77.Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here