Home Місто 27 тисяч від «Рекорду доброти» уже виділили на ліки трьом онкохворим діткам

27 тисяч від «Рекорду доброти» уже виділили на ліки трьом онкохворим діткам

141

«Рекорд доброти», який відбувся у Житомирі 14 квітня на майдані Соборному, допоміг зібрати на оздоровлення і реабілітацію дітей з особливими потребами та ліки для онкохворих діток 228 131 грн. Їх пожертвували учасники акції – 27 465 осіб, серед яких школярі та студенти, молодь, громадські активісти, волонтери, колективи підприємств та установ.

Як і повідомлялося раніше, кошти розділили між собою дві організації – ЖДМГО «Все робимо самі» та БО «Разом до життя».

Уже 18 квітня на засіданні комісії «Разом до життя» було розглянуто заяви від батьків онкохворих дітей, яким необхідні препарати для подальшого лікування.

За словами Людмили Свободи, яка представляє цю благодійну організацію, ситуація із ліками для онкохворих катастрофічна, адже за кошти держбюджету вони фактично не закупляються, тому рідним хворих доводиться постійно шукати їх самостійно.

«Після завершення акції «Рекорд доброти» усі опломбовані скриньки були передані в банківську установу, де й проходив їх подальший підрахунок, – каже Людмила Свобода. – Кошти навпіл були поділені між двома організаціями і переказані на їх рахунок. У БО «Разом до життя» станом на 18 квітня на банківському рахунку 116 тисяч. Ми вже маємо три заявки від батьків, аби допомогти з придбанням ліків».

Члени комісії розглянули звернення та проголосували за виділення коштів загальною сумою 27 181 грн.

Зокрема, за ці гроші буде придбано препарати для Євгена Кравчука, який народився у 2013 році, але через важке онкозахворювання майже 2 роки свого життя провів у лікарнях. На 8 флаконів ліків маленькому житомирянину надали 2727 гривень.

Для школярки Надії Нікольської, яка нещодавно перенесла операцію, під час якої лікарі змогли врятувати ногу, на медпрепарат виділили 3954 гривні.

І ще понад 20 тисяч коштують ліки 4-річного Євгена Капітули з Коростеня. Раніше держава виділяла кошти на придбання цього препарату, одного флакону якого хлопчику вистачало на місяць. Тепер батьки звертаються до благодійників і не знають, яким чином ситуація складеться надалі. Члени комісії вирішили шукати інші можливості допомогти хлопчику і мають намір звертатися до державних органів влади.

Людмила Свобода наголошує, що до БО «Разом до життя» можуть звертатися й інші батьки, онкохворі діти яких не отримують необхідних ліків, але треба надавати документ, що засвідчує їх відсутність у певному відділенні чи медичному закладі, де проходить лікування дитина.

Телефони для довідок: 098-307-53-40 або 066-393-65-21 (Людмила). Бажаючі фінансово підтримати онкохворих діток можуть переказувати кошти на рахунок організації: ПРИВАТБАНК Р/Р 26 00 40 60 27 07 88 МФО 311 744, Код отримувача 37 446 179

Юлія ДЕМУСЬ


 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here