Home Місто У Житомирі контрактники навчального центру ВДВ присягнули на вірність Україні

У Житомирі контрактники навчального центру ВДВ присягнули на вірність Україні

143

Присягу на вірність Україні та українському народу на стройовому плацу навчального центру Високомобільних десантних військ Збройних Сил України, що у Житомирі, склали військовослужбовці військової служби за контрактом.

Про це повідомляє прес-служба ВДВ.

Кожна присяга є знаковою для навчального центру. Щораз відбувається суворий відбір із багатьох бажаючих, які самостійно ухвалили рішення та виявили бажання поповнити лави ВДВ і стати професійними воїнами-десантниками.

Позаду – кількатижневе інтенсивне навчання із загальновійськової підготовки, попереду – вишкіл за фахом.

Урочистості цієї присяги вже традиційно проходять у присутності батьків, рідних, друзів.

Начальник навчального центру підполковник Святослав Щербина щиро привітав воїнів, закликавши свято оберігати та захищати слова і дух присяги. Він зазначив, що «небесні» піхотинці прокладають шлях до цілей – до яких інші ніколи не дійдуть.

– Воїни-десантники підкорюють те, що ніхто ще не підкорив! Поразка – це не наш шлях! Наш шлях – це перемога! Ми ніколи не здаємось! Наша незламність та віра в перемогу змінює Україну та світ, – наголосив підполковник Святослав Щербина.

Слова побажання та благословення клірика Свято-Михайлівського кафедрального собору Української православної церкви Київського патріархату ієрея Павла надали духовної підтримки всім присутнім. Він зазначив у своєму пастирському слові, що прикладами присяги та високого воїнського подвигу сповнені всі часи, особливо багато їх ми бачимо на сторінках Біблії. Отець Павло подякував воїнам, що вони у цей важкий час стали на захист своєї рідної батьківщини – неньки України, стали на захист своїх батьків, рідних і друзів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here