Home Місто 65 представників родини Ковальчуків зібрались на Малинщині на сімейне свято

65 представників родини Ковальчуків зібрались на Малинщині на сімейне свято

135

На довго запам’ятається 21 вересня, свято Різдва Пресвятої Богородиці жителям Іванівки. Адже тут у місцевому будинку культури відбулося велике родинне свято численної родини прадідуся Андрія та прабабусі Тетяни Ковальчуків, які були простими сільськими людьми-трудярями, пише ІнфоМалин.

Організаторами дійства стали ветеран органів внутрішніх справ Юрій Ковальчук із Києва, пенсіонерка, педагог Катерина Комар із Малина та поетеса, і педагог Євгенія Ковальчук.

На заході були присутні більше 65 чоловік цієї родини від одного року до 75, які представляли п’ять поколінь. Нині у різних куточках України та світу живуть 121 виходець із цієї родини.

Аналогів такого свята немає в Україні. На зустріч прибули нащадки цієї численної і працьовитої родини, яка колись жила і працювала в Іванівці із Малина, Радомишля, інших районів і сіл області, Києва, Запоріжжя, Житомира, Білорусії, міста Рильськ Курської області (Росія), Москви, Італії.

Привітали членів цієї численної і дружньої родини Іванівський сільський голова Надія Давиденко, яка багато зусиль направила для того.

Святкового настрою святу надавали вишиті роботи Катерини Комар та Софійки Оксанич із Малина. Всім учасникам цієї родини Катерина Сергіївна подарувала власноруч виготовлені ляльки-мотанки, і розповіла про звичаї і традиції своєї родини і українців. Із особливою цікавістю переглядали присутні і раритетні фотографії родини Ковальчуків, датовані 1913 роком і до сьогоднішніх днів.

Наостанок присутні отримали пам’ятний подарунок від сільського голови Надії Давиденко, яка також була дуже здивована і вражена такою дружньою, роботящою і творчою родиною, котра має коріння саме в Іванівці.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here