Головна Місто 8 травня – Всесвітній День Червоного Хреста

8 травня – Всесвітній День Червоного Хреста

111
0

8 травня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День Червоного Хреста та Червоного Півмісяця.

18 квітня 2014 року виповнилося 96 років від дня створення Українського Червоного Хреста, який як громадська організація стояла і стоїть на засадах гуманізму, добра, миру та милосердя.

Основною метою діяльності Житомирської обласної організації Товариства Червоного Хреста України – є захист життя людини, попередження та полегшення людських страждань під час збройних конфліктів, стихійного лиха, катастроф, аварій, подання допомоги медичній службі збройних сил і органів охорони здоров’я та сприяння місцевим органам державної влади у ії діяльності в гуманітарній сфері

В своїй діяльності Червоний Хрест керується основоположними принципами Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця а саме:

Гуманність, неупередженість, нейтральність, незалежність, добровільність, єдиність, універсальність.

Червоний Хрест не розподіляє людей за їх національною приналежністю, релігійними переконаннями та ідеологічними поглядами, а  вбачає проблему людини і допомагає вирішувати її.

Тому не випадково на перший план виходить підтримка беззахисних людей, допомога інвалідам, самотнім і хворим людям похилого віку, дітям-сиротам.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here