Головна Місто Мер Коростеня відповідальність за майбутнє нашої країни покладає на молодь

Мер Коростеня відповідальність за майбутнє нашої країни покладає на молодь

107
0

Коростенський міський голова Володимир Москаленко в соцмережі звернувся до молодих людей:

"Юні друзі!
Сьогодні я звертаюсь до вас, бо саме на вас я покладаю відповідальність за майбутнє нашої країни!
Лише задумайтесь: сьогодні в місті залишилось лише 130 учасників бойових дій та інвалідів Великої Вітчизняної війни, наймолодшому з яких 88 років. За рік, що минув від попереднього Дня Перемоги, із життя пішло 24 таких ветерани, а за останній тиждень – 3.
А ще в місті проживає 2360 учасників Великої Вітчизняної війни – це сім’ї загиблих в період війни і сім’ї померлих ветеранів війни; учасники війни, , які працювали в цей період на різних роботах, були насильно вивезені на примусові роботи в період до Німеччини або ж проходили службу в рядах Армії, а участі в бойових діях не брали.
Сьогодні, як ніколи, ми відчуваємо гіркоту, тому, що не можемо без певної частки вини дивитися в очі ветеранам, бо не змогли вберегти в нашій славній Україні мир і спокій, за які такою дорогою ціною заплатили наші визволителі.
Тому закликаю вас бути толерантними у ставленні до цих людей, до їх поглядів і переконань, символів і прапорів, бо вони здобули ці переконання в боях і тяжкою працею.
Пройде 5-10 років – і цих людей не буде поряд з нами, тож давайте подаруємо їм радість у цей день!
Хай завжди зігріває наші серця і світить у віках священний вогонь Великої Перемоги! Зі святом".


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here