Головна Місто 96% будинків Житомира готові до зими

96% будинків Житомира готові до зими

118
0

Незважаючи на те, що технічний стан об’єктів міського господарства залишається складним, існують проблеми зношеності житлово-комунального фонду – теплових і водопровідних мереж, технологічного обладнання, і недостатнє фінансування, але на сьогодні 96% будинків підготовлені до підключення до мереж центрального опалення.

Хід підготовки міського господарства до осінньо-зимового періоду 2011-2012 років розглядався на засіданні міськвиконкому
 
У своєму виступі заступник міського голови Микола Боровець зазначив, що цього року ще 34 будинки додалося до загальної кількості житлових будинків, які забезпечуватимуться послугами гарячого водопостачання.

На разі продовжуються заплановані роботи по капітальному та поточному ремонтах об’єктів, споруд та інженерних мереж, які планується завершити до 15 жовтня, повідомили в управлінні по зв’язках з громадськістю Житомирської міської ради.

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here