Home Місто Агроуніверситет повертає собі землі яблуневого саду

Агроуніверситет повертає собі землі яблуневого саду

92

Агроуніверситет відкликав з міськради свою відмову від плодового саду вартістю 16 млн грн. Раніше мер Володимир Дебой планував побудувати там "Епіцентр".

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області.

На виконання подання прокуратури області Житомирський національний агроуніверситет скасував та відкликав свою добровільну відмову від права постійного користування земельною ділянкою площею 5,3 га за адресою м. Житомир, вул. Корольова, 39.

їУ ході прокурорської перевірки встановлено, що агроуніверситетом порушено вимоги Закону України «Про природно-заповідний фонд України». Зокрема, виключено з площі об’єкту природно-заповідного фонду одну з його складових – плодовий сад площею 5.3 га та безпідставно включено  пасовища, адміністративні та господарські будівлі, проїзди, площадки та інше, що суперечить меті та завданню ботанічного саду.

За попередньою оцінкою, вартість земельної ділянки, на якій росте плодовий сад, становить понад 16 млн грн.

Вимоги внесеного подання виконано в повному обсязі.

Як повідомлялося раніше, стосовно службових осіб Житомирського національного агроекологічного університету розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст. 364 (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.

Досудове розслідування триває.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here