Home Місто Антирейдерський штаб Житомирщини попередив правопорушення у Романівському районі

Антирейдерський штаб Житомирщини попередив правопорушення у Романівському районі

 Представники антирейдерського штабу розглянули 11 звернень від фермерських господарств та керівників сільськогосподарських підприємств щодо порушення прав землевласників. А також попередили скоєння правопорушення щодо заволодіння посівами гречки СФГ «Шанс» Романівського району на площі 90 га.

 
Про це інформує управління агропромислового розвитку ОДА.
 
«Станом на 25 вересня проведено три засідання оперативного штабу, на яких розглянуто 11 звернень, які надійшли від фермерських господарств та власників земельних і майнових паїв, керівників сільськогосподарських підприємств. Основний зміст звернень – порушення прав землевласників і землекористувачів, подвійна реєстрація договорів оренди земельних ділянок у Хорошівському та Романівському районах, незаконне заволодіння майном реформованого КСП «Левківське» Житомирського району. За оперативним реагування штабу було попереджено скоєння правопорушення щодо заволодіння посівами гречки СФГ «Шанс» Романівського району на площі 90 га», – зазначається у повідомленні управління.
 
За підсумками проведення засідань антирейдерського штабу прийнято прийнято рішення – звернутися до Головного управління національної поліції у Житомирській області щодо здійснення супроводу зареєстрованих кримінальних проваджень по СФГ «Шанс», ПП «ВВ Агро».
 
Нагадаємо, що голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич нещодавно дав доручення посилити роботу антирейдерського штабу.
 
Довідково: Оперативний штаб із забезпечення прав і свобод власників земель чи збіжжя створено з метою забезпечення захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи урожаю, швидкого й ефективного реагування на будь-які незаконні дії стосовно протиправного захоплення майна, надання правової допомоги в оформленні правовстановлюючих документів на земельні ділянки, сприяння правоохоронним органам у фіксації вчинених правопорушень в області.