Home Місто Через проблеми з поліцією чоловік із Житомирщини хотів стрибнути зі столичного ”мосту...

Через проблеми з поліцією чоловік із Житомирщини хотів стрибнути зі столичного \”мосту закоханих\”. ВІДЕО

153
 Чотири години столичні патрульні намагалися вмовити молодого чоловіка злізти з "мосту закоханих". До споруди в середмісті, окрім копів, приїхали "карети швидкої", а також пожежники. Чоловік був напідпитку.

На висоті пятиповерхівки на кінчиках пальців балансує чоловік. Його звати Віктор. І він погрожує, що стрибне вниз, – йдеться у сюжеті ТСН.

Поліція перекриває рух парковою дорогою. Чергують карети швидкої та рятувальники, психологи ведуть із ним перемови. Час до часу йому передають цигарки, він курить,  а ще постійно з кимось говорить по телефону. Віктор напідпитку. Така приголомшлива картина внизу збирає купу глядачів.

Самогубця сам із Житомирщини.  Вдається розчути у нього проблеми з поліцією. Внизу ні рятувальних брезентів, ані батутів. Пожежники кажуть, у них немає.
 
Самогубця вимагає прибрати швидкі та пожежну. На четвертій годині сам по металевих конструкціях лізе вгору.

Уже  в парку на лавці йому підливають горілки. Він усміхається і дякує, що напоумили. Віктор працював на будівництві, каже, сьогодні був на межі.

Увесь цей час переговори з ним вів Сергій, як виявилося чоловік не психолог. А звичайний патрульний. Таке в його практиці  вперше.


З Віктором працюють медики. Перевіряють його фізичний стан, ймовірно, що його доведеться шпиталізувати. Але кажуть, так на призволяще тут його вже не залишать. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here