Home Місто За тиждень на Житомирщині пішли з дому 10 дітей

За тиждень на Житомирщині пішли з дому 10 дітей

251

Найкраща авіакомпанія світу Qatar Airways повідомила про цікаву акцію для медичних працівників: на знак вдячності за наполегливу працю та відданість справі, катарська авіакомпанія дарує 100000 безкоштовних квитків на власні рейси!

Що пропонує Qatar Airways?

Медичні працівники з багатьох країн (включно з Україною) можуть отримати до двох безкоштовних квитків економ класу на рейси в обидві сторони для вас та вашого супутника, щоб ви змогли відправитися на заслужений відпочинок до будь-якого пункту призначення мережі Qatar Airways (потрібно сплатити аеропортові збори).
 
Як скористатися пропозицією?

Щоб скористатися пропозицією потрібно зареєструватися на сторінці акції і отримати унікальний промокод.

Реєстрація в акції вже доступна на офіційній сторінці.

Якщо після заповнення форми вам видає повідомлення, що на сьогодні закінчились промокоди, то спробуйте ще раз відразу після опівночі.

Які терміни акції?

Для кожної країни щоденно з 12 до 18 травня буде розповсюджуватися обмежена кількість промокодів. Прийом нових заявок розпочинається щоденно о 00:01 за київським часом.

Бронювання із застосуванням промокоду потрібно здійснити до 28 листопада на рейси з 25 жовтня до 10 грудня.

Хто може подавати заявку?

Ця пропозиція доступна виключно для медичних працівників первинної ланки (medical frontline professionals) наступних професій та спеціалізацій: лікарі, практикуючі лікарі-терапевти, медсестри, парамедики/фельдшери, лаборанти, клінічні дослідники, фармацевти.

“Під час реєстрації в аеропорту перед відправленням обов’язково необхідно пред’явити оригінал медичного посвідчення, де повинна бути чітко зазначена професія, яку подано у формі реєстрації в рамках даної пропозиції. Фотографії чи копії медичного посвідчення не приймаються”.

Зараз немає точної інформації, які конкретно документи знадобляться для медичних працівників з України. При заповненні форми в поле Hospital ID number наразі вводіть Індивідуальний податковий номер юридичної особи (лікарні). Можливо, потрібна буде довідка з роботи, де вказана посада і статус закладу охорони здоров’я, ІПН лікарні та/або трудова книжка. Як тільки з’явиться детальна інформація, статтю оновимо.

Скільки потрібно буде доплатити за квиток?

Схоже, що при здійсненні бронювання з промокодом потрібно оплатити аеропортові збори і частину податків, що складе 5-15% від загальної вартості квитка. Наприклад, для авіаквитка Київ – Балі – Київ за ціною 21630 грн у два боки, доведеться заплатити лише 500-1900 грн!

  • Період кампанії: з 12 до 18 травня 2020 року.
  • Період бронювання із застосуванням промокоду: з 12 травня до 28 листопада 2020 року.
  • Період подорожей: з 26 травня до 10 грудня 2020. Зауважте, що українцям скористатися промокодом можна буде на рейси після 25 жовтня 2020 року, оскільки саме до цієї дати Qatar Airways відклав всі рейси з Києва.

– Промокод поширюється виключно на квитки економ класу.

– Вартість авіатарифу не буде стягуватися  в рамках оформлення квитка; в той же час вартість аеропортових зборів та податків повинна бути сплачена пасажиром (В англійській версії вказано, що оплатити потрібно оплатити тільки аеропортові збори чи тільки податки: “Ticket fare and surcharges will be waived, however, airport taxes are payable by the passenger”.).

– Промокод є дійсним для здійснення одного бронювання для максимум двох пасажирів – медичного працівника та його супутника.

– Кількість квитків обмежена 100 000 і вони доступні в порядку черги. Щоденний розподіл кодів медичним працівникам відбуватиметься по країнам протягом періоду кампанії.

– Персональні дані, надані під час реєстрації  і подані в рамках реєстраційної форми (номер паспорту) мають відповідати даним основного пасажира (медичний працівник) в рамках бронювання.

– Квитки не підлягають передачі чи переоформленню на іншу особу.

– У разі вимушеної відміни рейсу, пасажир зможе перебронювати квиток, змінивши дату або пункт  призначення на будь-який інший в рамках мережі Qatar Airways.

– Квитки передбачають гнучкі умови та передбачають можливість зміни дати без додаткового збору.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here