Home Політика За тиждень на Житомирщині пішли з дому 10 дітей

За тиждень на Житомирщині пішли з дому 10 дітей

361

Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА суттєво спростив умови 300-мільйонного тендеру на утримання доріг – і все це за лічені дні до завершення подачі тендерної документації.

Такі дії замовника послуг не можуть не привернути увагу до учасників. Адже саме під одного із них і могли вносити зміни (до внесення змін – участь у тендері могли брати тільки підрядники, які мали об"єми виконання робіт на суму не менше 50% від суми тендеру).

За власними джерелами "Першого житомирського", переможцем дорожнього тендеру планують визнати ТОВ "КОМФОРТ БУД СЕРВІС".

Саме під цю ТОВку, яка не має досвіду виконання дорожніх робіт в необхідному обсязі, і внесли зміни до документації. Фірмі з сумнівною репутацією декілька місяців тому зробили житомирську реєстрацію та дали невеличкий підряд у Коростишівському районі – фірма там розчищала дороги від снігу на 170 тис грн у лютому, коли снігу не було (для подання документації необхідний абиякий досвід аналогічних робіт, – ред.).

 

ТОВ "КОМФОРТ БУД СЕРВІС" до березня 2020 року була зареєстрована у м. Київ. У 2017-2019 роках ТОВ працювала в Луганській області. Саме звідти і тягнуться кримінальні провадження, пов’язані з фірмою. Такий же департамент регіонального розвитку, тільки Луганської ОДА, підозрювали у незаконному заволодінні коштами державного бюджету за попередньою змовою з юридичними особами, у тому числі ТОВ «Комфорт Буд Сервіс», які у вказаний період виконували роботи по капітальному ремонту.

Відповідно до ухвали суду, військовій прокуратурі ООС надали доступ до документів департаменту регіонального розвитку, що стосуються договорів та актів саме з ТОВ «Комфорт Буд Сервіс».

ТОВ "КОМФОРТ БУД СЕРВІС" отримувала бюджетні кошти за проектно-кошторисну документацію та ремонти в містах Сєвєродонецьк, Рубіжне, Старобільськ Луганської області.

Дивним чином фірма "подорожує" за губернатором нині Житомирської області Віталієм Бунечком, який раніше працював в СБУ у Донецькій та Луганській областях. Бюджетні підряди ТОВ отримує в Луганській області у 2017-2018 рр, а в Житомирській – у 2020.

Нагадаємо, Бунечко, як тільки прийшов на посаду в Житомирську область розповідав, що буде ламати "корупційні схеми" в тендерах на експлуатаційне утримання доріг. "Розкрадати гроші на дорогах Житомирщини я не дозволю", – заявляв тоді Бунечко.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here