Home Місто Азаров раніше покинув пост прем’ра, ніж його про це попросили олевські депутати

Азаров раніше покинув пост прем\’ра, ніж його про це попросили олевські депутати

140

На сесії Олевської районної ради небайдужі депутати доносили правду до своїх колег про соціально-політичну ситуацію в країні.

28 січня політичні баталії розгорялися не лише в столиці, але й в провінційному Олевську.

Про це повідомляють на сайті olevsk.com.ua

Національно визвольна війна, яка зі столиці перекинулася до обласних та районних центрів набирає обертів. Людські жертви, небачене знущання та неадекватна поведінка вищого керівництва влади стали темою номер один і для районних депутатів.

Розпочавши засідання ради з вшанування загиблих хвилиною мовчання, Олевська районна рада від імені громади висловила глибоке співчуття рідним і близьким та усіх постраждалих внаслідок подій, що мають місце на Майданах.

Обговоривши програму соціально-економічного розвитку, депутати перейшли до найголовнішого – обговорення останніх подій в Україні.

Опозиційні депутати винесли на сесію проект рішення «Про суспільно-політичну ситуацію в Україні».

За ініціативи Юрія Халімончука та Сергія Минюка, під звернення, ще до початку засідання, підписалися десятеро депутатів.

Проте, провладна більшість намагалася проштовхнути свій варіант звернення, в якому лише засуджуються дії застосування сили під час акцій. Такий варіант «альтернативного» звернення підтримали лише прибічники Партії регіонів. Своє, безглузде та антиукраїнське звернення, мали троє депутатів-комуністів.

 

Депутат, активіст Євромайдану Юрій Халімончук з трибуни зачитав підготовлене та виважене звернення, в якому закликав раду підтримати ті ключові вимоги, які є важливими для мільйонів свідомих громадян країни.

Далі текст звернення

 

Олевська районна рада від імені громади міста Олевська висловлює глибоке співчуття рідним і близьким та усіх постраждалих внаслідок подій, що мають місце на Майданах.

Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.

Держава відповідає перед людиною за свою діяльність.

Гарантія забезпечення прав і свобод людини є головним обов’язком держави.

Ганебні дії державної влади в Україні перейшли всі межі здорового глузду. Події останніх днів довели, що суспільство потребує мудрого рішення, досягти якого можливо лише врахувавши позиції та вимоги народу як єдиного джерела влади в державі.

16 січня фракції Партії регіонів, Комуністичної партії України та деякі позафракційні депутати сфальшували прийняття низки антиконституційних законодавчих актів. Це відбувалося в порушення Конституції України, всіх норм регламенту Верховної Ради та процедур у відверто злочинний і незаконний спосіб, без будь-якого обговорення та реального підрахунку голосів.

В Україні відбувся державний переворот, спрямований на повалення конституційного ладу в державі, знищення основ народовладдя та парламентаризму. Згадані так звані закони суттєво звужують права громадян України на свободу слова і мирні зібрання, та фактично, ліквідовують демократію в Україні.

У випадку продовження застосування силових методів відносно протестуючих громадян залишаємо за собою право вдаватись до громадянської непокори.

Висловлюючи волю мешканців Олевського району за свою позицію як свідомих громадян держави, представників народу, вимагаємо:

1. Негайно звільнити всіх затриманих активістів Майдану як у Києві, так і на місцях, закрити кримінальні провадження та припинити переслідування активістів і журналістів.

2. Скасувати закони, прийняті Верховною Радою 16 січня 2014 року.

3. Звернутися до Президента України Януковича В.Ф. та Прем’єр-міністра України Азарова М.Я. з вимогою подати у відставку.

4. Повернути підрозділи міліції за місцями їх постійної дислокації, негайно розслідувати протиправні дії та притягнути до відповідальності правоохоронців за виконання злочинних наказів із дотриманням принципів публічності та гласності.

5. Повернути Конституцію України в редакції 2004 року.

6. Провести одночасні позачергові вибори Президента України та Верховної Ради України.
Депутати які підписалися під зверненням: Халімончук Ю.В., Минюк С.А., Кострицький П.П., Мартинчук М.Л., Дячук О.В., Докійчук В.В., Химич П.П., Коцюрубська Т.В., Миндра А.І., Троян В.М., Осипчук П.П.

Нагадаємо, що 28 січня Президент України прийняв відставку Прем’єр-міністра України Азарова Миколи Яновича, задовольнивши його заяву про відставку.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here