Home Місто Бердичівлян через собаку оштрафували на 17 гривень

Бердичівлян через собаку оштрафували на 17 гривень

130

Вигулювати собаку потрібно на повідку і в наморднику. Особливо, якщо вона так званої бійцівської породи. Адже ваш улюбленець, який уже давно є членом сім’ї та з яким бавляться ваші діти, не обов’язково буде привітним до сторонніх для нього людей. Та, навіть, якщо пес справді дуже добрий і нізащо не завдасть нікому шкоди, хто про це знає? Тож мало кому із перехожих сподобається, коли він, граючись, щосили бігтиме їм назустріч, або того гірше – стрибатиме навколо, легенько смикаючи за штани. Люди бояться, – пише РІО Бердичів.

Про це потрібно пам’ятати. І, якщо вже тримати тварину вдома (особливо – в багатоквартирному будинку), то слід дотримуватися усіх правил, аби не створювати дискомфорту сусідам. Так, як днями сталося у Бердичеві.

В одній із багатоповерхівок Бердичева мешкає родина: мама, тато, троє діток, кішка та стаффордширський тер’єр. І ніби нічого: жодних скарг на родину не було. Можливо, комусь і не подобалось, що у сусідній квартирі живе не зовсім кімнатна собака, але бурхливого галасу з цього приводу ніхто не здіймав. Щоправда – донедавна.

На минулому засіданні адміністративної комісії Бердичева було розглянуто протокол, складений на господарку пса. Річ у тім, що, випадково, двері до її квартири забули зачинити і стаффорд вибіг у під’їзд. На сходовому майданчику він кинувся на жінку, котра поверталася додому. І хоча хазяї запевняли, що бути такого не могло, їхня собака ласкава і дуже любить дітей, перелякана сусідка стояла на своєму. Наслідок – заява постраждалої до правоохоронних органів і протокол.

Зважаючи на те, що порушниця на засідання з’явилася, визнала свою провину і пообіцяла в подальшому уважно стежити за своїми домашніми улюбленцями, члени адміністративної комісії обмежилися мінімальним штрафом у розмірі 17 гривень.

Звісно, добре що справа закінчилася так – собака, хоча й налякала жінку, нікого не покусала. Проте, певно не варто покладатися на випадок – сьогодні все обійшлося, а завтра така необережність може призвести до біди.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here