Home Місто В Житомирі проведуть благодійний вечір колядок

В Житомирі проведуть благодійний вечір колядок

У Свято-Успенському архієрейському соборі м. Житомира, під керівництвом правлячого архіпастиря – архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, 12 грудня 2013 року відбулися чергові зібрання єпархіальної ради Житомирської єпархії.

 

Про це повідомляє прес-служба Житомирської єпархії.

На зборах були присутні секретар єпархії, отці благочинні, намісник Спасо-Преображенського Тригірського чоловічого монастиря, а також секретарі і керівники єпархіальних відділів. На початку зібрання архіпастир до свята Різдва Христового, з нагоди 1025-річчя Хрещення Русі удостоїв окремих священиків високими церковними нагородами.

Архієпископ Никодим розповів присутнім про проведення благодійного вечору колядок в обласному центрі, котрий відбудеться 12 січня 2014 року, а також закликав усіх посилено молитися, зачитавши звернення керівників Церков і релігійних організацій до своїх вірних та всіх людей доброї волі у зв’язку з суспільно-політичною ситуацією в Україні.

На раді піднімалися різні питання єпархіальної буденності, зокрема, дисциплінарного характеру, уважності під час богослужінь, тощо. Також Владика доніс до відома присутніх інформацію щодо прибуття на Житомирщину великої святині – чудотворного образу Почаївської Божої Матері. Графік перебування ікони:

19 – 22 грудня, Свято-Троїцький кафедральний собор м. Новоград-Волинський;

22 – 28 грудня, Свято-Хрестовоздвиженський кафедральний собор м. Житомир.

28 – 29 грудня, Спасо-Преображенський кафедральний собор м. Житомир.