Головна Місто Бердичівляни – призери Командного Чемпіонату України

Бердичівляни – призери Командного Чемпіонату України

107
0

Нещодавно у Києві, на стадіоні «НСК «Олімпійський», відбувся Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. У змаганнях взяли участь 780 спортсменів з усіх областей України. У складі Житомирської області виступили 38 спортсменів, у тому числі і бердичівляни.

Про це пише "Спортивний Житомир".

На дистанції 800 метрів серед чоловіків третє місце здобув бердичівлянин В’ячеслав Олішевський. У естафеті 4 по 400 метрів серед жінок третє місце здобула збірна Житомирської області, у складі якої виступала Юлія Олішевська. Дівчина також показала себе і на дистанції 400 метрів, зайнявши сьоме місце. Але, слід відзначити, що участь у цьому Чемпіонаті є першим стартом для бердичівської спортсменки після декретної відпустки. Тренує обох бердичівських спортсменів Володимир Зорнік.

На жаль, цього разу, незважаючи на велику кількість учасників з Бердичева, у змаганнях серед стрибунів у висоту жоден спортсмен не потрапив у трійку призерів. Серед жінок бердичівлянка Наталія Гапчук зайняла сьоме місце з результатом 180 см. Серед чоловіків на п’ятому місці опинився Юрій Крімаренко з результатом 215 см, сьоме місце зайняв Владислав Мазур з результатом 210 см, одинадцятим у підсумковому протоколі став Олексій Рустаєв з результатом 205 см.Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here