Головна Місто В Житомирі два будинки мають яскравий та надійний дах

В Житомирі два будинки мають яскравий та надійний дах

119
0

Яскраву покрівлю отримають мешканці будинку по вул. Б. Польський, 15. У вівторок, 10 червня за вказаною адресою були розпочаті ремонтні роботи. Вже за три дні робітники перекрили один з блоків будинку. 

 

Про це повідомляють на сайті міськради.
Перший заступник міського голови Сергій Сухомлин піднявся на дах 9-ти поверхівки, щоб подивитись як проходить робота з ремонту покрівлі.

"Ціна пінополіуретанового покриття трохи дорожча за новий руберойд, але має значні переваги, – зазначає Сергій Сухомлин, – Вартість складає 254 грн., новий руберойд – 210 грн. за кв.м, різниця невелика, але термін служби покриття пінополіуретаном компенсує її в рази. З розвитком міського бюджету, ми будемо збільшувати кількість будинків, де перекриємо дах, так як для Житомира це одна з основних проблем".

Сергій Сухомлин  говорить, що метод перекриття покрівлі на Маликова вже перевірений часом, у минулому році саме так було відремонтовано дах на Котовського, 71/105:
"На прикладі будинку по Котовського ми побачили, що покрівля витримала різні погодні умови, добре перенесла зимовий період. Скарг від мешканців не було, проблем з покрівлею не виникало".

Особливим досягненням впровадження сучасної технології ремонту покрівель в Житомирі, вважає начальник управління житлового господарства Світлана Півоварова: "Довготривалий строк служби 30 і більше років, дає змогу значно скоротити витрати на подальше утримання поверхні будови та міжремонтне обслуговування. А так як пінополіуретан бажано покрити фарбою, то Житомир можна таким чином зробити трохи яскравішим".

Також цього року планується ремонт покрівлі будинку за адресою пров. 3Березівський, 6

 

 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here