Home Місто Бердичівлянка утримує в себе в помешканні 11 собак, які кусають людей

Бердичівлянка утримує в себе в помешканні 11 собак, які кусають людей

130

До безпритульних собак у Бердичеві ставлення неоднозначне, на перший погляд їх ненавидять усі, але разом з тим, часто можна побачити, як у дворах багатоповерхівок їх підгодовують і забезпечують житлом.

Про це поідомляє rio-berdychiv.

Втім, чотирилапі не завжди віддячують людям за турботу і добро. Зазвичай безпритульні чотирилапі не чіпають лише тих, хто їх підгодовує, решта – для них вороги, які вирішили пройтись їхньою територією і від них треба захищатись. Але справжніх любителів і захисників прав та інтересів тварин це мало цікавить – раз накинулись підопічні значить люди самі у цьому винні.

Саме за таким принципом живе по вулиці Володимирській живе 67-річна бердичівлянка, яка утримує в себе в помешканні 11 собак підібраних на вулиці. Коли підопічні жінки гуляють на вулиці сусіди змушені ховатись і йти додому «городами», щоб не стати черговою жертвою песиків. Мешканці довколишніх будинків неодноразово скаржились на надмірну на їхню думку, любов сусідки до тварин, намагались її вмовити зменшити кількість собак, але марно.

Жінка не бачить з боку своїх вихованців загрози для оточуючих, навіть не зважаючи на покусаних ними сусідів і всі аргументи розбиваються об її тверде переконання, що вона робить гарну справу утримуючи песиків. Мабуть це ж таки переконання і не дало їй змогу прийти на засідання адміністративної комісії, де розглядали складений на неї протокол про адміністративне порушення за утримання неналежної кількості собак ст..154 Кодексу України про адміністративні порушення.

На жінку наклали штраф в розмірі 51 гривні, але на жаль висновків жінка не зробить і не перестане стягувати додому безпритульних тварин.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here