Home Місто На коригування кошторису капремонту школи в Малинському районі виділили ще 1,6 млн...

На коригування кошторису капремонту школи в Малинському районі виділили ще 1,6 млн грн

119

Відділ освіти Малинської райдержадміністрації Житомирської області 28 жовтня уклав угоду з ПП «Елітбуд-1»  на коригування кошторису капремонту ЗНВК «Школа-сад» І-ІІІ ступенів в с. Нові Вороб’ї  Малинського району на суму 1,64 млн грн.

Про це повідомляєть «Наші гроші».

Перший підряд на ремонт цієї школи «Елітбуд-1» отримав в серпні 2012 р. Вартість робіт оцінили в 3,60 млн грн., закінчити ремонт фірма повинна була ще до кінця минулого року.

Натомість кошторис довелося збільшувати через необхідність проведення додаткових робіт, не включений у початковий проект: під час демонтажних робіт було виявлено непридатність покриття підлоги, відсутність утеплення стін, погіршення стану фасаду тощо.

Фірму «Елітбуд-1» заснували Василь Бойко і Денис Болейко. У 2006-2007 р.р. Болейко разом з дружиною нинішнього заступника голови державного концерну «Укроборонпром» Олександа Черпіцького Іриною входив до складу власників ПП «Терра», а в 2007 р. – ПП «Роджер». Окрім того Болейко був директором ще однієї фірми Черпіцької – ТОВ «Альцес», з 2007 і до її ліквідації в 2012р. Сам Олександр Черпицький працював у Житомирському облземі і у 2008 році співробітники СБУ склали на нього акт про корупцію. У 2010-2011 Черпіцький обіймав посаду замміністра оборони, зараз працює в «Укроборонпромі».

Нагадаємо, у вересні Держфінінспекція виявила факт завищення фірмою «Елітбуд-1»  кошторисів на реконструкції літньої естради «Ракушка» в житомирському парку Гагаріна. За даними ДФІ комунальники прийняли до сплати завищені «Елітбуд-1» обсяги та вартість виконаних робіт, внаслідок чого фірмі була зайво виплачено 325 тис грн.

Загалом за останні п’ять років фірма «Елітбуд-1» виграла тендерів на 181,89 млн грн.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here