Home Місто Бердичівський завод ”Прогрес” ухилявся від сплати соціального страхування на суму 1,3 млн...

Бердичівський завод \”Прогрес\” ухилявся від сплати соціального страхування на суму 1,3 млн грн

145

Прокуратурою Житомирської області скеровано до суду клопотання про звільнення службової особи від кримінальної відповідальності у зв’язку з повною сплатою єдиного соціального внеску.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Установлено, що службова особа ПАТ "Бердичівський машинобудівний завод "Прогрес" умисно ухилилася від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на суму 1,3 млн грн.

За фактом вчинення кримінального правопорушення слідчими податкових органів області розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 121-1 (умисне ухилення від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування) Кримінального кодексу України.

У ході досудового розслідування, у якому процесуальне  керівництво здійснювала прокуратура області, заборгованість сплачено у повному обсязі.

Відтак, відповідно до чинного законодавства, прокуратура області звернулася із клопотанням про звільнення службової особи від кримінальної відповідальності.

Ще одне аналогічне клопотання прокуратурою області скеровано до суду стосовно службової особи ТОВ «Корал» «Довбишський фарфоровий завод», якою у ході досудового розслідування було у повному обсязі сплачено заборгованість по соціальних внесках на суму 680 тис грн.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here