Home Місто Співробітники Житомирської колонії допомагають бійцям 79-ї бригади

Співробітники Житомирської колонії допомагають бійцям 79-ї бригади

109

 

Житомирська ВК управління ДПтС України в Житомирській області (№4) відзначила День соборності України відправкою вантажу із продукцією для облаштування польового табору для тренувань бійців 79 окремої аеромобільної бригади Сухопутних військ ЗСУ.
Про це інформує прес-служба управлінняДПтС України в Житомирській області.

22 січня співробітники Житомирської виправної колонії (№4) відправили третій вантаж із готовими щитами для облаштування підлоги наметів польового табору для бійців 79 окремої аеромобільної бригади Сухопутних військ Збройних Сил України.

Як зазначив начальник Житомирської ВК-4 Сергій Терехов, з 19 січня п.р. колонією вже передано для потреб військовослужбовців понад 20 кубічних метрів готової продукції і на цьому зупинятися не планують, адже пенітенціаріям у добрій справі з поставкою матеріалів допомагає громадська організація «Голос громади Житомира» на чолі із Сергієм Прокоповичем. Крім того, засуджені радо беруться до роботи по наданню такої допомоги, щоб теж внести свою лепту у справу захисту Батьківщини.

«Дуже символічно, що День соборності України ми відзначаємо допомогою для наших Збройних Сил, які сьогодні боронять цілісність та суверенітет країни, – підкреслив заступник начальника управління ДПтС України в Житомирській області Анатолій Бобриньов, – це ще раз доводить, що перед спільною загрозою потрібно і можливо об’єднувати усі сили, щоб її побороти».

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here