У Житомирі планують перейменувати ще 5 вулиць. Йдеться про вул. Пушкінську, Льва Толстого, Гагаріна, Лермонтовську та Чехова.

Про це повідомила мерія:

«Планується перейменування кількох вулиць Житомира: Пушкінська, Льва Толстого, Гагаріна, Лермонтовська, Чехова».

Для обрання новин назв проводитиметься громадське обговорення у формі електронної консультації.

Наразі створено 6 опитувальників із варіантами НОВИХ назв до кожної з вулиць.

  • Обрати варіант нової назви вулиці Пушкінської (частини від діагностичного центру до Старого бульвару) можна тут. Варіанти назв: Юзефа Турчинського, Мистецька, Віктора Косенка.
  • Обрати варіант нової назви вулиці Пушкінської (від Старого бульвару до вул. Шевченка) можна тут. Варіанти назв: Університетська, Гімназійна.
  • Обрати варіант нової назви вулиці Льва Толстого можна тут. Варіанти назв: Сінгурівська, Володимира Гнатюка.
  • Обрати варіант нової назви вулиці Гагаріна можна тут. Варіанти назв: Юрія Вороного.
  • Обрати варіант нової назви вулиці Лермонтовської можна тут. Варіанти назв: Шляхетна.
  • Обрати варіант нової назви вулиці Чехова можна тут. Варіанти назв: Дубенська, Григорія Сковороди.

Як проголосувати?

Після входу в опитувальник — потрібно зареєструватись. Пропозиції і зауваження також приймає департамент містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради (м. Житомир, вулиця Покровська, 6, телефон (0412) 47-07-10 електронна пошта: uma@zt-rada.gov.ua). Вони подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси учасника громадського обговорення, яка їх подає протягом 2-х місяців з дати оприлюднення цього інформаційного повідомлення про проведення громадського обговорення на офіційному веб-сайті Житомирської міської ради.

Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження на зазначені вище адреси і термін. Письмові пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення, пропозиції, які надсилаються електронною поштою, мають містити позначку «Громадські обговорення з приводу перейменування топонімічних об’єктів у місті Житомирі».

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Строк проведення громадського обговорення — не менш як два місяці з дня оприлюднення відповідного інформаційного повідомлення. Упродовж двох тижнів після закінчення строку подання пропозицій та зауважень готуватимуть звіт про результати. Його буде оприлюднено на офіційному сайті Житомирської міської ради у розділі «Громадські обговорення, слухання, місцеві ініціативи».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here