Home Місто Безкоштовно пройти лікування та реабілітацію учасники АТО можуть в Бердичівському госпіталі

Безкоштовно пройти лікування та реабілітацію учасники АТО можуть в Бердичівському госпіталі

166

 Комунальна установа «Обласний госпіталь ветеранів війни» у м. Бердичів – це сучасний лікувально-діагностичний заклад, в якому учасники АТО можуть безкоштовно пройти необхідне лікування та реабілітацію.

 
Із тим, як працює госпіталь та в яких умовах проходять реабілітацію бійці, нещодавно ознайомився радник голови ОДА з питань соціального захисту учасників бойових дій Віталій Сахацький.
 
Заклад має потужність на 240 місць. Крім функціональних відділень, у госпіталі працюють допоміжні лікувально-діагностичні кабінети:
рентгенологічний,
ультразвукової діагностики,
функціональної діагностики,
ендоскопічний,
лікувальної фізкультури,
стоматологічний,
офтальмологічний,
урологічний,
психотерапевтичний,
практичного психолога,
зубного протезування,
фітотерапії,
підводного вертикального витягування хребта,
фізіотерапевтичне відділення,
клінічна та біохімічна лабораторії.
 
Щороку в Бердичівському госпіталі стаціонарно безкоштовно оздоровлюється біля 5 тисяч ветеранів війни. Так, у 2015 році пройшли лікування 4754 ветеранів війни,  в 2016 році – 4881 військових. З них – реабілітацію пройшли 1876 учасників антитерористичної операції (252 інвалідів війни та 1624 учасників бойових дій).
 
Також у 2016 році на базі неврологічного відділення був відкритий спеціальний центр неврологічної допомоги та психологічної реабілітації учасників АТО.
 
Учасники АТО, які лікуються у госпіталі, протягом останніх років проживають у покращених побутових умовах – майже всі палати оснащені телевізорами та холодильниками. Всі пацієнти забезпечуються повноцінним 5 разовим харчуванням.
 
У закладі функціонує перукарня для пацієнтів з індивідуальною можливістю обслуговування хворих в палатах.
 
Для того, щоб пролікуватись у госпіталі, потрібна довідка/посвідчення учасника бойових дій та направлення з обласної клінічної лікарні імені О.Ф.Гербачевського (медична карта), а також паспорт і код.
 
За детальною інформацією можна звернутись до Центру допомоги учасникам АТО при облдержадміністрації за адресою: м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 1, каб. 101. Контактні телефони: (0412) 47-50-06, (096) 454-61-85.  Або ж безпосередньо до Бердичівського госпіталю за тел.: (04143) 2-02-58.
 
 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here