Home Місто ДАІшників на дорогах замінять відеокамери

ДАІшників на дорогах замінять відеокамери

100

Запровадження Національної автоматизованої інформаційної системи з сучасним технічним оснащенням дозволить скоротити кількість патрулів на дорогах, повідомив начальник Центру безпеки дорожнього руху та автоматизованих систем МВС України Сергій Будник.

"Коли запровадять таку систему, не буде необхідності в тому, щоб велика кількість бригад працювала на вулицях", – сказав правоохоронець, пише Gazeta.ua.

За словами Будника, лише за минулий рік ДПСників стало менше на 6,5 тисяч. На сьогодні на дорогах залишилось 15,5 тисяч працівників ДАІ.

"На сьогодні перспектива така, що по мірі застосування й впровадження технічних засобів, ми будемо відповідно скорочувати або збільшувати кількість працівників у тих чи інших місцях", – зазначив Будник.

Варто зазначити, що з минулого року також скасували оцінку якості роботи інспекторів за кількістю складених протоколів.

Якщо в 2010 році було складено 7,5 мільйонів протоколів про порушення правил дорожнього руху, то за минулий рік їх було лише 2,5 мільйони.

Нагадаємо, у лютому минулого року на сайті YouTube з’явилося відео наради у Бердянському відділенні ДАІ, на якому начальство, послуговуючись нецензурною лайкою, ставить інспекторам завдання з виконання плану складання протоколів за різними видами порушення правил дорожнього руху. За декілька днів після викладення запису в Інтернет, тодішній міністр МВС Анатолій Могильов звільнив горе-керманичів ДАІ. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here