Home Місто Депутати не можуть до кінця узгодити, як допомогти житомирським ТТУ-шникам

Депутати не можуть до кінця узгодити, як допомогти житомирським ТТУ-шникам

84

При розгляді питання, що стосується виділення коштів житомирському ТТУ на постійній комісії з питань бюджету і комунальної власності, із 14 присутніх членів комісії, 6 проголосували за, пише «20 хвилин».

Опозиція по-різному трактує свою позицію.

Голова фракції "Фронт змін" в облраді Сергій Сухомлин акцентує увагу, що проти виділення 9,4 мільйонів гривень субвенції з обласного бюджету лише на Житомир протестують інші міста області. Житомирська міська влада повинна виконувати свої прямі обов’язки і сама думати, як зі свого бюджету виділити необхідні кошти ТТУ. Але працівники ТТУ добросовісно працювали і їм потрібно на щось жити.

«За останній рік в ТТУ сума надходжень зменшилась вдвічі. На 30% скоротився рухомий склад і звільнилось дві сотні працівників. Міська влада самоусунулась і не виконує своїх обов’язків. За таких умов на засіданні сесії облради складно аргументувати, чому потрібно віддати всі кошти субвенції ТТУ. Але ми все рівно будемо захищати права людей, щоб облрада виділила гроші і працівники ТТУ отримали зарплату», – підсумував опозиційний депутат Житомирської обласної ради Сергій Сухомлин.

Голова фракції "Батьківщина" Віталій Француз каже, що некомплексний підхід вирішення проблемних питань ТТУ ставить під сумнів поліпшення справ житомирських ТТУ-шників: «Це рішення саме по собі несправедливе по відношенню до людей, які живуть в районах, селах та інших містах. Також ми не можемо ігнорувати думку депутатів, облради, міських та районних рад, міських голів. Тому опозиційні депутати скоріше підтримають 5млн.грн. виділити житомирському ТТУ та 4млн.грн. іншим містам та районам. Провладна більшість та губернатор на це не погодилися. Рішення не прийнято», – пояснює член бюджетної комісії, голова фракції «Батьківщина» в облраді Віталій Француз.

Віталій Француз, посилаючись на слова мера, розповідає, що в Житомирі, наприклад, лише по вулиці Київській щогодини по лінії тролейбуса проходить 140 приватних маршруток: 70 – міських і 70 міжміських: «Кошти не вперше виділяються, і що? Скільки б міська влада не зверталась до обласної, а обласна до міської, поки не відбудеться оптимізація руху транспорту, то проблема ТТУ вирішена не буде. ЇЇ потрібно вирішувати комплексно».

Останнє слово залишається за депутатами облради на черговій сесії 19 вересня.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here