Home Події Фахівці фізпідготовки і спорту Збройних Сил України два дні тренувалися в Житомирі

Фахівці фізпідготовки і спорту Збройних Сил України два дні тренувалися в Житомирі

141

Відповідно до телеграми начальника Управління фізичної підготовки Збройних Сил України  черговий раз на базі Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова та 240 центру підготовки підрозділів проведено навчально-методичний збір з фахівцями фізичної підготовки і спорту Збройних Сил України.   

На зборах були присутні начальник управління фізичної підготовки Центрального управління підготовки та повсякденної діяльності військ (сил) Збройних Сил України полковник Чернявський О. А., заступник начальника управління фізичної підготовки полковник Новодерьожкін Г. В., начальник фізичної підготовки і спорту Сухопутних військ полковник Шлямар І. Л., начальник фізичної підготовки і спорту Військово-повітряних сил полковник Білуха В. М., начальник фізичної підготовки і спорту Військово-морських сил полковник Горнік М. В.

Під час проведення зборів було обговорено основні напрями удосконалення організації та проведення фізичної підготовки в Збройних Силах України, визначено основні поняття щодо стандартів фізичної підготовки та особливості впровадження їх до підготовки військовослужбовців.
У ході навчально-методичного збору було здійснено практичну перевірку фахівців фізичної підготовки з виконання таких вправ: підтягування на перекладині, біг на 100 м, біг на 1 км, військово-прикладне плавання, прийоми рукопашного бою,-  повідомляє прес-служба ЖВІНАУ.

Навчально-методичний збір своєї мети досяг – всі фахівці показали високий рівень фізичної підготовленості, впевнені практичні та методичні навички, що було відмічено начальником управління фізичної підготовки Збройних Сил України полковником Чернявським О. А.

Відповідно до рішення начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України – 2014 рік оголошено Роком фізичної підготовки і спорту. Пріоритетними завданнями фізичної підготовки у 2014 році визначено: подальший розвиток та популяризація існуючих та впровадження нових військово-прикладних видів спорту (вправ), широке впровадження (з залученням кожного військовослужбовця) в систему підготовки військ (сил) рукопашної підготовки.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here