Головна Місто Дітей-рятувальників відзначили у Житомирі

Дітей-рятувальників відзначили у Житомирі

88
0

Двох дітей, які врятували менших за себе дітлахів, нагородили у Житомирі з нагоди Дня Рятівника. Урочистості з нагоди професійного свята відбулися в обласному управлінні МНС України. 

За 8 місяців поточного року пожежники  врятували з вогню 20 життів житомирян. Тільки на воді за літній період врятовано 10 людей, 90 – надано першу медичну допомогу, врятовано десятки людей, які потрапили в дорожньо-транспортні пригоди.
 
Серед рятувальників– не лише професійні працівники, а й діти-герої, які, ставши свідками небезпечних ситуацій, простягнули руку допомоги.
 
Зокрема, і 13-річна Іванна Козачук із Новоград-Волинського району, яка врятувала із вогню своїх молодших брата і сестру. Діти залишились удома без нагляду дорослих. У той момент відкрилися дверцята грубки і жар упав на підлогу. Почувши запах диму, Іванка кинулась рятувати своїх молодших брата і сестру. Вибивши шибку, дівчинка витягнула їх на вулицю. Будинок згорів ущент, проте сім’я не залишилася напризволяще – отримала нове житло.
 
Не залишив дівчинку у біді і ще один герой – 13-річний Дмитро Вовченко із м. Баранівки. Їдучи на рибалку, хлопець побачив, як 5-річна дівчинка не змогла правильно скерувати велосипед і з обриву впала у воду. Дмитро, не вагаючись ні секунди, кинувся рятувати дитину. Тепер дівчинка називає його хрещеним батьком.
 
Молодих рятівників нагородили почесними грамотами та цінними подарунками.
 
Сьогодні, у День Рятівника, у Міністерстві надзвичайних ситуацій України ще одна мешканка Житомирщини Наталя Лисюк буде нагороджена в рамках щорічної Всеукраїнської акції «Герой-рятівник року». Жінка врятувала 4-річну дитину. Їдучи велосипедом на роботу, вона побачила, що тоне хлопчик. Сама Наталя панічно боїться води, бо не вміє плавати. Та жінка увійшла у воду, врятувала дитину і надала першу медичну допомогу. За словами лікаря, який приїхав на виклик, якби рятівниця запізнилася хоча б на 30 секунд, дитина б загинула.
 
Загалом в області виникло вже понад 3,7 тис. надзвичайних подій та ситуацій, до ліквідації яких долучилися підрозділи територіального управління МНС України в Житомирській області.
 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here