Home Місто Дітей вчили бігати у протигазах та долати перешкоди

Дітей вчили бігати у протигазах та долати перешкоди

91

Відбувся 11-й обласний збір-змагання юних рятувальників «Школа безпеки».

Про це повідомляє прес-служба МНС Житомирської області.

Упродовж 3-х днів 12 команд-учасниць, а це школярі з різних районів області, випробовували себе у різних змаганнях, конкурсах та естафетах.

На першому етапі командам довелось реалізовувати здобуті вміння і навички рятувальників. «Бойове розгортання та гасіння пожежі» складалося з декількох підетапів. Естафета вимагала неабиякого фізичного загартування учасників, але участь у ній приймали й дівчата.

Вони долали перешкоди, на бігу розмотували та з’єднували пожежні рукави. Учасник, екіпірований у справжній бойовий однострій рятувальників, біг до протвиню, в якому палало полум’я, гасив його за допомогою вогнегасника та, на сам кінець, двоє з учасників команди піднімали ноші, на яких лежала «постраждала» та прямували з ними до фінішу.

Також команди юних рятувальників змагалася на дистанції «Аварійно-рятувальні роботи в зоні радіаційного або хімічного забруднення», проходили медичні та психологічні тестування. На території 15-ї державної пожежно-рятувальної частини було проведено «Рятувальні роботи з висотної будівлі». Ця дистанція й стала четвертим та заключним етапом першого дня змагань.

Другого дня проводилися змагання туристичного типу – «Пошуково-рятувальні роботи в умовах природного середовища». На третій, завершальний день обласного збору-змагання, проводилися «Рятувальні роботи на водній акваторії». На яких команди-учасниці демонстрували свої вміння користуватися засобами для порятунку на воді, надавати допомогу, у тому числі й першу медичну, постраждалим на водоймах.

Загалом, чимало важких і складних випробувань техногенного та природного характеру долали юні рятувальники, аби дійти до фіналу.

«Школа безпеки» – це справжня школа життя, де молодь набуває та закріплює не тільки теоретичні, але й практичні знання з правил безпечної життєдіяльності.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here