Home Місто Дітлахів Житомира готували до майбутнього професійного життя

Дітлахів Житомира готували до майбутнього професійного життя

142

Протягом двох днів спеціалісти Житомирського міського центру зайнятості надавали послуги служби зайнятості жителям міста та школярам, які оздоровлюються у таборі відпочинку «Супутник».

Школярів, які оздоровлюються у таборі відпочинку дітей «Супутник», відвідав мобільний профорієнтаційний центр Житомирського міського центру зайнятості. Диспут про актуальні професії на ринку праці області, цікаві профдіагностичні методики, вікторини, загадки, конкурси – все це організовувалось для учнівської молоді. Приємне і корисне поєдналось у грі та навчанні. І в майбутньому це має дати гарні плоди – правильно спланована професійна кар’єра.

Крім того, фахівці центру розбили намет на центральній вулиці міста – Київській та консультували відвідувачів, які зверталися до мобільного центру.  Спеціалісти інформували громадян про ситуацію на ринку праці; соціальні послуги, що надаються службою зайнятості; трудове законодавство; вимоги роботодавців до працівників; можливості професійного навчання; шляхи професійної самореалізації; демонстрували прийоми пошуку роботи за допомогою сучасних інформаційних технологій тощо.


Повідомляє офіційний сайт Житомирської обласної служби зайнятості.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here