Home Місто Дивитися на ікони у «Замок Радомисль» приїжджали з представництва Європейського Союзу та...

Дивитися на ікони у «Замок Радомисль» приїжджали з представництва Європейського Союзу та ПРООН в Україні

139

Свою підтримку діяльності Ольги Богомолець та створеного нею єдиного в світі Музею української домашньої ікони вже висловили представники Міжнародної ради по збереженню пам’ятників та визначних місць (ІCOMOS), а також представництва Європейського Союзу та ПРООН в Україні.

31 липня відбулася зустріч співробітників Представництва ЄС з Заслуженим лікарем України, професором та громадським діячем Ольгою Богомолець.

Під час зустрічі відбулося детальне обговорення правочинності процесів, що відбуваються навколо історико-культурного комплексу в Радомишль – власності пані Богомолець.

Як розповів прес-секретар Європейської Комісії в Україні Девід Стулік в рамках зустрічі також були підняті такі теми як значимість розвитку музею та відповідної культурної інфраструктури регіону.  

У свою чергу Координатор системи ООН та Постійний представник ПРООН в Україні Алессандра Тісо, яка наприкінці липня відвідала замок, надіслала лист-подяку в якому висловила своє захоплення унікальною колекцією ікон зібраних в одному місці, а також обсягом робіт щодо відновлення історичної пам’ятки. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here