Home Місто Для розвитку ТТУ потрібно нові машини та зменшення пільговиків

Для розвитку ТТУ потрібно нові машини та зменшення пільговиків

78
Для розвитку і стабільної роботи підприємства необхідно 180 нових машин. В бюджеті міста коштів в такому об’ємі немає. За рахунок власних доходів ТТУ покриває 54% витрат.
 
Однак підприємство має внутрішні резерви: доходи від розміщення реклами в транспорті та кошти від оренди приміщень, які є на балансі ТТУ, але всі ці доходи має отримувати управління, а не місто. Питання врегулювання ситуації навколо ТТУ розглядалось на розширеному засіданні правління громадської ради. 
 
Комісія дійшла висновку, щоПідприємство за показниками роботи – третє в Україні, а субвенцію з державного і місцевого бюджетів отримує чи не найменшу в державі. Сьогодні за перевезення пільгових категорій населення підприємство отримує 17 млн. грн., в той час як для компенсації витрат необхідно щонайменше 25 млн. грн.
 
За 1 квартал 2012 року виручка підприємства склала  понад 7 млн. грн., що на 1,5 млн. грн. більше в порівнянні до минулого року. На даний момент зарплата виплачена за січень і лютий, заборгованість із виплати зарплати і сплати податків за березень складає 2 млн. 900 тис. грн., повідомляє управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації
 
Заступник міського голови Петро Закусило зазначив, що місто просить додаткової субвенції для виведення ТТУ із критичної ситуації в сумі 5 млн. грн., а також на оновлення рухомого складу – 40 млн. грн. Потрібно працювати над проблемою зменшення платних категорій пасажирів, яких з 27 млн. чол. у 2009 р. стало 23 млн. у 2011. 
 
Петро Закусило також вважає, що є необхідність переглянути рух приміських автобусів, які їдуть через все місто; на рівні держави змінити закони щодо зменшення пільгових категорій пасажирів; запровадити адресну допомогу. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here