Home Місто До кінці листопада планують повністю відремонтувати західну трибуну стадіону ”Полісся”

До кінці листопада планують повністю відремонтувати західну трибуну стадіону \”Полісся\”

136

На даний час Житомирський центральний стадіон «Полісся» знаходиться в аварійному стані.

За рахунок коштів державного та обласного бюджетів протягом 2013-2014 років було проведено капітальний ремонт легкоатлетичного манежу, який знаходиться у підтрибунних приміщеннях західної трибуни, яка потребує реконструкції.

Через відсутність капітального ремонту самої трибуни існує пряма загроза для легкоатлетичного манежу щодо збереження якості проведених ремонтних робіт. Обсяг коштів, необхідних для завершення реконструкції західної трибуни центрального стадіону у м.Житомирі  – 8127,1грн.

Про це повідомляє прес-служба ОДА.

Кошти у сумі 7314,4 грн виділено з Державного фонду регіонального розвитку, 812,700 тис.грн. спрямовано з обласного бюджету.

Сьогодні голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Машковський особисто перевірив як проходять ремонтні роботи.

«Реалізація даного проекту дозволить укріпити матеріально-технічну базу Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву, залучити більшу кількості дітей та молоді до секцій легкої атлетики. Стане можливим проведення турнірів та змагань на обласному та державному рівні, проводити культурно масові заходи», – прокоментував керівник області.

«Вже до кінці листопала західна трибуна буде повністю підготовлена», – запевнив Петро Бобло, ген директор фірми-підрядника

В рамках проекту реконструкції стадіону передбачається здійснити:

– реконструкцію західної трибуни центральної стадіону м.Житомира;

– реконструкцію зовнішніх туалетів;

– реконструкцію вхідної арки;

– благоустрій території.


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here