Home Місто Понад 12 мільйонів гривень отримав бюджет Житомирщини від акцизу на тютюн та...

Понад 12 мільйонів гривень отримав бюджет Житомирщини від акцизу на тютюн та алкоголь

169

За 9 місяців 2015 року підприємці та підприємства Житомирщини сплатили за ліцензії на право роздрібної торгівлі підакцизними товарами – алкоголем і тютюном – 12,5 млн. грн. Порівняно з аналогічним періодом минулого року бюджет додатково отримав 1 млн. грн.

Як повідомляють в управлінні контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів  ГУ ДФС в області, розмір плати за ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами залежить від місця здійснення торгівлі та кількості касових апаратів, за якими здійснюється торгівля. Тому найбільші надходження від сплати припадають на великі торгові мережі, які знаходяться у містах області.

Протягом дев’яти місяців 2015 року головним управлінням ДФС у Житомирській області видано 4848 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Це на 716 ліцензій (17 %) більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Упродовж січня-вересня 2015 проведено 93 перевірки суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну або оптову торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами. За результатами фактичних перевірок донараховано штрафних санкцій в сумі 1,5 млн. грн.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here