Home Люди Емоційний перший тайм: Оболонь vs. Полісся

Емоційний перший тайм: Оболонь vs. Полісся

235

Драма та напруга на полі! Перший виїздний матч Полісся після перевороту на тренерському кріслі розпочався з блискавичною інтенсивністю. Вже на другій хвилині Сергій Чоботенко отримує червону картку за ризикований підкат, залишаючи свою команду в меншості.

Ситуація змусила нового керманича, Сергія Щищенка, швидко реагувати, так на позицію вилученого гравця виходить нове зимове придбання житомирян, Василь Кравець, замінюючи Олександра Назаренка. Проте, це не зупинило оболонців, і вже на 10-й хвилині Руслан Черненко отримавши м’яч від неточного вибивання того ж Василя Кравеця, вражає ворота потужним ударом у дальню “девятку” відкриваючи рахунок 1:0. Без шансів для Дениса Бойка.

Атаки киян тривали, і на 15-й хвилині вони могли подвоїти рахунок, але майстерність захисників Полісся завадила цьому плану. Попри гру у меншості, житомиряни не здалися, розпочавши серію атак.

Вовки мали шанси: на 24-й хвилині зі штрафного удару Полісся могло змінювати рахунок, але воротар Оболоні виявився неперевершеним на виході. І коли здавалося, що Ясін Фортюне матиме свою мить слави, його удар пролетів повз ворота. Незважаючи на чисельну нерівність, гравці Полісся демонстрували впевненість та бажання зрівняти рахунок. Їхні атаки створювали небезпеку для господарів, і статистика засвідчує, що вони мали свої шанси.

За декілька хвилин до кінця першого тайму напружена боротьба тривала безперервно. Але перша 45 хвилинка закінчилася 1:0 на користь господарів поля. Чи зможуть вовки з Житомира відновити рівновагу? Нас чекає захоплююче продовження!