Home Спорт Другий тайм: суперечливе рішення арбітра, емоційна боротьба, картки та перешкоди на шляху...

Другий тайм: суперечливе рішення арбітра, емоційна боротьба, картки та перешкоди на шляху до перемоги

207

У другому таймі матчу між Оболонню та Поліссям емоції на полі досягли піку. Житомирські вовки продовжували атакувати з великою енергією, використовуючи активний пресинг та безперервну роботу без м’яча. Проте, разом з цим, гра стала значно агресивнішою. На 54-й хвилині двоє гравців отримали жовті картки: Артем Козак за сперечання з арбітром і В’ячеслав Танковський за небезпечний підкат, піднімаючи напружену атмосферу на полі.

Другий тайм виділявся від першого своєю агресивністю та грубістю гри. Ще дві жовті картки отримали Богдан Михайліченко та Ясін Фортюне всього за 11 хвилин. Це вражає, враховуючи кількість карток за такий короткий період. На 58-й хвилині обидві команди мали вже на рахунку 8 жовтих карток та 1 червону.

На 68-й хвилині тренер Житомирської команди, Сергій Шищенко, здійснив потрійну заміну, надіючись на новий імпульс у нападі. На поле вийшли свіжі гравці: Богдан Кушніренко, Луіфер Ернандес та Денис Ендукве. Ці зміни мали надати команді нові можливості у нападі для зрівняння рахунку. Незважаючи на відставання у один м’яч, житомирські вовки залишалися більш атакуючою командою, викликаючи опускання Оболоні у захист. Навіть під час гри у меншості, житомирянам вдавалося створити небезпеку для суперника.

На 89-й хвилині гри, власне в штрафному майданчику Оболоні, ситуація стала гарячою. Гравці Оболоні, зіграли на межі фолу проти Микити Кравченка з команди Полісся. Гравець з Полісся впав, проте суддя не призначив пенальті не побачивши у цьому порушення гри. Цей момент став предметом обговорень, навіть коментатор матчу відзначив: “якщо це не фол, то що тоді таке фол?” Це додало ще більше напруження до атмосфери на полі.

У цілому, другий тайм приніс безліч емоцій. Матч завершився з рахунком 1:0. Це вже сьома гра для житомирян, яку вони не змогли виграти, а також третя поразка з початку другої частини сезону. Житомирські вовки залишаються під тиском із кожним матчем, шукаючи способи виходу з кризи. Варто відзначити, що команда Полісся грала не погано та боролося до останнього, але, на жаль, не пощастило, про, що свідчить результат . Цікавою особливістю цього матчу є дебютна гра нового тренера житомирської команди. Безумовно, це було б захоплююче видовище для усіх шанувальників футболу, якби він відбувся без вилучень у складі Полісся.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here