Home Місто Гендиректор ТВі пов’язує перевірки каналу з резонансним фільмом про Лук’янівський СІЗО

Гендиректор ТВі пов\’язує перевірки каналу з резонансним фільмом про Лук\’янівський СІЗО

166
Генеральний директор телеканалу ТВі Микола Княжицький вважає, що перевірки каналу можуть бути пов’язані з виходом документального фільму про Лук’янівський СІЗО.
 
За словами гендиректора, перевірки телеканалу тривають і зараз, при цьому друга перевірка прийшла до представників ЗМІ "за якоюсь кримінальною справою". Княжицький повідомив, що компанія звернулася до перевіряючих з листом, в якому попросила повідомити, яка кримінальна справа мається на увазі і яким чином вона стосується телеканалу, повідомляє Корреспондент.net.
 
"І чому у цій кримінальній справі потрібно перевіряти всю нашу діяльність за три-чотири роки. Відповіді поки немає", – розповів глава телеканалу.
 
Водночас, Княжицький висловив готовність співпрацювати з міліцією, проте він чекає пояснень, зокрема, чому йдеться саме про чотири роки діяльності каналу. Він зазначив, що раніше канал уже перевірявся за вказаний період. "Навіть якщо є якась кримінальна справа, то можна взяти результати минулої перевірки", – упевнений керівник каналу.
 
"Ми вважаємо, що ця перевірка – до певної міри зловживання владою", – наголосив директор ТВі. Він також зазначив, що повідомлення деяких ЗМІ про "валізи грошей", які шукали на телеканалі, запускалися з прагненням дискредитувати канал.
 
Ми вважаємо, що ця перевірка – до певної міри зловживання владою, – директор ТВі
 
Між тим, Княжицький побачив дивний збіг за часом перевірки з виходом документального фільму про Лук’янівський СІЗО. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here