Home Місто Центр обслуговування платників податків відкрили у Житомирі

Центр обслуговування платників податків відкрили у Житомирі

174
У містах Житомирі та Малині  урочисто відкрито Центри обслуговування платників податків. У такий спосіб податківці даних регіонів планують докорінно змінити форму спілкування з платниками податків. У Житомирі налічується  34 з половиною тисячи платників податків та  3,7 тисяч – у Малині.
 
Завдяки покращенню якості послуг по складанню податкової звітності, забезпеченню повної обізнаності в перипетіях податкового законодавства, отриманню адміністративних послуг податківці планують перейти з фіскальної на добровільну сплату податків.
 
У центрах розміщені інформаційні стенди зі зразками заповнення заяв, декларацій та податкової звітності, інформацією щодо ставок єдиного податку, зазначено телефони «Пульсу податкової» та Інформаційно-довідкового департаменту ДПС України.
 
Голова ДПС у Житомирській області Сергій Шинкаренко наголосив, що центри обслуговування платників податків, які відкриваються у рамках програми модернізації та реформування ДПС України та наближують якість надання послуг до рівня світових стандартів, незабаром функціонуватимуть в усіх 14 податкових інспекціях області.
 
Податківці впевнені, що надання повного спектру якісних послуг з боку податкової служби сприятиме поліпшенню умов для партнерських взаємовідносин із головною ланкою податкового процесу, повідомляє ДПС у Житомирській області.

У найближчих планах податківців Житомирщини – облаштування найбільших сервісних центрів терміналами з метою сплати податків, не виходячи із приміщення центру та впродовж травня відкриття ще 12  центрів обслуговування платників податків у всіх ДПІ області. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here